Torby papierowe - postaw na ekologię

Kupując nasze torby z papieru chronisz środowisko!!!
Nasze produkty tworzone są z wysokiej jakości papierów recyclingowanych.

www.papierowe.net.pl - torby papierowe

www.papierowe.net.pl - torby papierowe

Nadruk na torbach

Dla nakładów powyżej 1000 sztuk toreb papierowych, oferujemy nadruk offsetowy, dający możliwość nadruku całej powierzchni w full color. Nadruk wykonany na naszej maszynie Speedmaster Hidelberg. Dla mniejszych nakładów proponujemy nadruk miejscowy sitodrukowy, na maszynie M & R.

Gorrrąca prrromocja!

Wyjątkowa oferta!

Torba papierowa biała lub brązowa kraft

Teraz tylko 0,99 PLN !!!

torba papierowa w promocji Szczegóły promocji »»

Chroń Ziemię - bądź EKO!

W październiku 2007 r. radni z Łodzi (jako pierwsi w Polsce) przyjęli uchwałę zakazującą nieodpłatnego wydawania popularnych "jednorazówek" klientom sklepów. Co prawda już miesiąc później uchwałę unieważnił wojewoda łódzki lecz od tego momentu problem ten jest stale nagłaśniany.

Pomimo tego, iż wiele krajów poradziło już sobie z tym problemem wprowadzając całkowity zakaz używania toreb jednorazowych (m.in Australia, Alaska, RPA) to jednak w Polsce dalecy jesteśmy od całkowitego zakazu używania "jednorazówek".

Wprowadzenie toreb papierowych przez duże markety jak Tesco, Carrefour to jednak ogromny krok naprzód w kierunku eliminowania z rynku "jednorazówek" i szansa na zmniejszenie zaśmiecenia naszej planety. Warto więc postawić na ekologię i rozpocząć akcję wycofywania toreb foliowych od "własnego podwórka" - bądźmy EKO - postawmy na torby papierowe!

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież