Torby papierowe - postaw na ekologię

Kupując nasze torby z papieru chronisz środowisko!!!
Nasze produkty tworzone są z wysokiej jakości papierów recyclingowanych.

www.papierowe.net.pl - torby papierowe

www.papierowe.net.pl - torby papierowe

Nadruk na torbach

Dla nakładów powyżej 1000 sztuk toreb papierowych, oferujemy nadruk offsetowy, dający możliwość nadruku całej powierzchni w full color. Nadruk wykonany na naszej maszynie Speedmaster Hidelberg. Dla mniejszych nakładów proponujemy nadruk miejscowy sitodrukowy, na maszynie M & R.

Gorrrąca prrromocja!

Wyjątkowa oferta!

Torba papierowa biała lub brązowa kraft

Teraz tylko 0,99 PLN !!!

torba papierowa w promocji Szczegóły promocji »»

Co nieco o torbach papierowych

Pierwsze wzmianki o papierowych torbach służących do przetrzymywania lub transportu towarów sięgają dziewiętnastego wieku. Oczywiście ich użycie nigdy wcześniej nie było tak powszechne jak dziś.

Rozwój ich zastosowania następował wraz z rozwojem branży papierniczej. Dziś około 50% wyrobów papierniczych to właśnie papier i tektury dla opakowań wszelkiego typu.

Rząd francuski definitywnie zakazał używania plastikowych toreb w supermarketach w 2009 roku. Dzięki tak zdecydowanym krokom przyszłość toreb papierowych rysuje się w jasnych kolorach.

Z kolei w innych krajach walka z torbami plastikowymi polega na zniechęceniu do nich ludzi poprzez wprowadzenie dodatkowych opłat podczas ich zakupu w sklepie, gdzie nie mogą już być jak dawniej, rozdawane za darmo. Takie ustalenia wprowadziła między innymi Irlandia.

Czy torby papierowe to dobra alternatywa? Najważniejsza kwestia to jej użyteczność. Jeżeli torba jest dobrej jakości i solidnie zaprojektowana, wytrzyma spore ciężary i jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Nie bez znaczenia jest jej kształt.

Co jeszcze daje torba papierowa? Daje możliwość zamieszczenia na niej reklamy. Co prawda możliwe było to również na torbach plastikowych, jednak reklama na torbach ekologicznych osiągnęła zupełnie inny wymiar.

 

Komentarze  

 
0 #2 Basia 2010-06-01 10:53
Polak potrafi . Wymyślimy coś nowego. Ale myślę że narazie torby papierowe na długo jeszcze będą służyć jako opakowania na prezenty, do akcji promocyjnych itd.
Cytować
 
 
+1 #1 Przemo 2010-05-15 07:17
Jeszcze autor zapomniał dopisać, że dziś torba papierowa kojarzy się z większym niż plastikowa prestiżem. Prezenty daje się w papierowych torbach, nigdy w foliowych. Nawet prezent w torbie papierowej z logo jakiejś firmy jest dopuszczalny na prezent. Zastanawiam się tylko, co sie stanie, jak torba papierowa będzie już tak popularna, że aż powszechna. Trzeba będzie wymyślić inną oznakę luksusowego opakowania
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież