Torby papierowe - postaw na ekologię

Kupując nasze torby z papieru chronisz środowisko!!!
Nasze produkty tworzone są z wysokiej jakości papierów recyclingowanych.

www.papierowe.net.pl - torby papierowe

www.papierowe.net.pl - torby papierowe

Nadruk na torbach

Dla nakładów powyżej 1000 sztuk toreb papierowych, oferujemy nadruk offsetowy, dający możliwość nadruku całej powierzchni w full color. Nadruk wykonany na naszej maszynie Speedmaster Hidelberg. Dla mniejszych nakładów proponujemy nadruk miejscowy sitodrukowy, na maszynie M & R.

Gorrrąca prrromocja!

Wyjątkowa oferta!

Torba papierowa biała lub brązowa kraft

Teraz tylko 0,99 PLN !!!

torba papierowa w promocji Szczegóły promocji »»
Aktualności - www.papierowe.net.pl

Targi RemaDays Warsaw 2014

W dniach 5-7 lutego 2014 przebywamy na targach RemaDays w Warszawie. Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko!.

W tych dniach kontakt z Nami może być utrudniony. PRZEPRASZAMY. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays to jedno z największych wydarzeń branży reklamowej w Europie. W trakcie 3 dni, na powierzchni około 14 000 m2 spotyka się 12 000 praktyków branży.

 

Targi RemaDays Warsaw 2013

W dniach 6-8 lutego 2013 przebywamy na targach RemaDays w Warszawie. Zapraszamy serdecznie na stoisko 3A11 (Hala 1).

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays to największe wydarzenie branży reklamowej w Europie Środkowej. W trakcie 3 dni, na powierzchni około 14 tys. m2 spotyka się ok. 12 tys. ludzi z tej branży.

 

RemaDays Warszawa 2012

W dniach 1-3 luty 2012 przebywamy na targach RemaDays w Warszawie. Zapraszamy serdecznie na stoisko 3A11.

Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays to największe wydarzenie branży reklamowej w Europie Środkowej. W trakcie 3 dni, na powierzchni około 14 000 m2 spotyka się blisko 11 000 praktyków branży.

 

Targi RemaDays Europe 2012

W dniach 09-11.01.2012 jesteśmy obecni na Europejskich Dniach Upominków Reklamowych RemaDays Europe. Targi odbywają się w Norymberdze. Zapraszamy do naszego stoiska 1D1C.

RemaDays Europe są targami otwartymi dla wszystkich z branży artykułów reklamowych - zarówno tych z długoletnim doświadczeniem, jak i dla osób, które pragną zainwestować w rozwój tego obszaru w swojej firmie.

 

Żródła odnawialne - konferencja w Warszawie

Od dzisiaj (2010-10-18) w Warszawie będzie można przysłuchać się dyskusji na temat odnawialnych źródłach energii w Polsce w ramach tygodnia wiedzy o OZE organizowanego przez Rzeczpospolitą. Zapraszamy do udziału w konferencji (bezpłatny!). Dzisiejszy temat: "Energetyka słoneczna w Polsce- stan obecny, przyszłość i kierunki rozwoju."

 

Zobacz nasz profil na Facebooku

Z przyjemnością informujemy iż Ecopack dołączył w szeregi społecznościowego portalu Facebook! Nasz profil to nie tylko newsy i ciekawostki ze świata ekologii, ale też konkursy i możliwość podzielenia się Waszymi uwagami.

 

Rajd Samochodów terenowych - 15 sierpnia 2010r.

Wszystkich miłośników jazdy terenowej zapraszamy serdecznie na VIII Jurajski Rajd Samochodów Terenowych. Trasa rajdu przebiega po pętli wytyczonej w trudnym terenie Centrum Rekreacji Aktywnej w Białym Kościele. W imprezie weźmie udział 50 dwuosobowych załóg. Współorganizatorem imprezy jest Alpin Office & Alpin Expedic z Białego Kościoła.
Zapraszamy!

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL